ATX a PREMIUM SMS služby

Marketing na Facebooku

Facebook se díky neustále rostoucímu počtu uživatelů stává dalším konkurenčním působištěm a zároveň další marketingovou příležitostí pro stále větší počet firem. Jedná se o poměrně nový trh, na kterém se našim klientům snažíme pomoci zorientovat a dosahovat úspěchů. Nabídnout Vám můžeme prakticky všechny aktivity, které dnes Facebook uživatelům umožňuje.

Založení Vaší firemní stránky, doplnění informací, hlavního obrázku

Vaše stránka na Facebooku Vám umožní snadné získávání nových příznivů, díky tlačítku "LIKE" uživatelé mohou Vaši stránku propagovat mezi svými přáteli a přivádět Vám další zákazníky. Facebookovskou stránku lze propagovat přímo na Vašich www stránkách prostřednictvím tzv. sociálního pluginu.

  • Cena služby 2 000 Kč

Založení eshopu pro Vaši stránku

Eshop integrovaný do Facebbooku má obdobné přednosti jako stránka, tedy je schopen se "sám" propagovat díky interakcím fanoušků, oproti klasické stránce eshop navíc umožňuje okamžitou akci (nákup, objednání služby).

  • Cena služby 3 000 Kč

Umístění reklamy na zeď až pro 600 000 fanoušků

Vaše klasické www i facebookové stránky umíme zobrazit až 600 000 fanouškům. Díky tomuto počtu můžete očekávat v den zveřejnění výrazný nárůst návštěvnosti a konverzí.

  • 1000 fanoušků: 6 000 Kč
  • 2000 fanoušků: 10 500 Kč
  • 5000 fanoušků: 18 000 Kč
  • 10000 fanoušků: 30 000 Kč

Získávaní fanoušků pro Vaše stránky na Facebooku

Aby se Vaše stránky začaly propagovat pouze díky Vašim fanouškům, je vhodné pro začátek určitý počet fanoušků oslovit a do stránky přivést. Jako vhodný počátek je doporučován počet okolo 5000 fanoušků, nicméně začínat lze i s počtem nižším.

  • Cena služby 2 000 Kč

Tvorba Facebook aplikací

Umíme vytvořit aplikace na míru Vašim potřebám, tedy takové, které budou vhodným způsobem reprezentovat Vaši nabídku. Nejčastěji se jedná o různé tématické kvízy, testy, soutěžě apod. Zajímavou aplikaci (Samozřejmě s reklamou na Vaše stránky) fanouši stejně jako eshop či stránku "likeují" a doporučují ji tak dalším uživatelům Facebooku. Vhodně zvolená aplikace se tedy stávám velmi vítzaným rozšířením vaší propagace

  • Cena služby 3 000 Kč

Marketingové služby

ATX a PREMIUM SMS služby